Jesienne promocje serwisowe SEAT-a

19-10-2021 14:16

Sprawdź nasze jesienne promocje serwisowe!

Sprawdź auto i wymień opony lub koła na zimowe już za 99 zł

Opony zimowe zapewnią Ci maksymalną przyczepność i zwiększone bezpieczeństwo w okresie jesienno-zimowym. Ciesz się wrażeniami z jazdy bez względu na pogodę! Nie czekaj na pierwszy śnieg i wymień opony lub koła, zanim zaskoczy Cię zima.

Sprawdzenie auta:

●      z wymianą kół        | 99 zł

●      z wymianą opon do 16″   | 149 zł

●      z wymianą opon do 17″   | 179 zł

●      z wymianą opon do 18″   | 219 zł 

●      z wymianą opon do 19″   | 249 zł 

●      z wymianą opon do 20″   | 299 zł

Wykonywana przez Autoryzowane Serwisy SEAT wymiana kół i opon zawiera usługę wyważenia. Dzięki niej unikniesz nieprzyjemnych drgań na kierownicy oraz oszczędzisz zawieszenie i układ kierowniczy.

Poproś Doradcę, by przechował Twoje opony lub koła do kolejnego sezonu. Dzięki temu nie zabrudzisz auta i skrócisz czas kolejnej wymiany. 


Pakiety Serwisowe – dla aut używanych

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji na Pakiet Przeglądów SEAT! Wybierając Pakiet Przeglądów SEAT zyskujesz możliwość planowania serwisowania samochodu w przyszłości, dzięki przewidywalności i stałości opłat serwisowych oraz gwarancję korzystniejszych kosztów serwisu i napraw.

Program 5 + Młodzi duchem.

Skończyła się 5-letnia gwarancja Twojego SEAT-a, a Ty nadal chciałbyś by wiernie Ci służył? Lubisz, kiedy Twój SEAT daje Ci poczucie niezawodności, a jednocześnie dbasz o swój portfel? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę.