Poradnik

24-07-2021 10:54

SEAT Ibiza i Arona - czas na odświeżenie!

Już są i wreszcie wjeżdżają do polskich salonów. Bestsellerowy SEAT Ibiza oraz jak zwykle piękny SEAT Arona. Oba modele jeszcze bardziej wyszlachetniały, ale na ich pokłady trafiła też nowoczesna technologia, jeszcze do niedawna spotykana tylko w autach klasy premium.

Czytaj więcej
23-06-2021 12:33

Wymiana oleju w Twoim Seacie - wskazówki

Olej silnikowy przez wielu mechaników uważany jest za jego najważniejszą „część” samochodu. To właśnie on ma duży wpływ na to, jak pracuje i ile paliwa spala silnik. Częsta wymiana oleju w ASO SEAT gwarantuje też długie lata bezawaryjnej eksploatacji silnika.

Czytaj więcej
10-05-2021 13:55

Oryginalne części zamienne - gwarancja spokoju i bezpieczeństwa

Tylko oryginalne części zamienne dają użytkownikowi samochodu poczucie niezawodności. Ważniejszy jest jednak fakt, że pozwalają one czuć się w stu procentach bezpiecznie a to właśnie powinno być najważniejsze w trakcie jazdy samochodem. Jakich części używa się w serwisach SEAT?

Czytaj więcej
08-04-2021 13:41

Kultowe modele z oferty Seata

Tapas, Don Kichote z La Manchy i z pewnością Seat z Barcelony - z tym kojarzy się wielu z nas Hiszpania. To kultura i historia także motoryzacji. Cofnijmy się w czasie o ponad siedemdziesiąt lat i sprawdźmy, jakie najbardziej kultowe modele pojazdów wypuściła na europej...

Czytaj więcej
21-03-2021 14:35

Twój multimedialny SEAT

Witamy w przyszłości - taki komunikat powinien pojawiać się każdorazowo przy wsiadaniu do nowego Seata Arona. Nie ma w tym ani grama przesady. Wystarczy bowiem przyjrzeć się temu, jak bardzo multimedialny jest to samochód!

Czytaj więcej