Poradnik

25-02-2020 08:00

Jak oszczędnie jeździć SEAT-em Ibizą i nie tylko

Wielu z nas większość kilometrów nawija na koła auta na miejskich ulicach. Gaz, hamulec, korek… jazda w takich warunkach nie sprzyja ekonomicznej eksploatacji. Jak jeździć bardziej ekonomicznie i czy zawsze chodzi tylko o oszczędzanie paliwa?

Czytaj więcej
17-01-2020 13:00

Zabierz w podróż dodatkowy bagaż - sprawdź możliwości w salonie SEAT-a

Samochód już dawno przestał być tylko narzędziem do przemieszczania się. Dziś liczy się sprzyjająca wygodnej jeździe technologia, komfortowe wnętrze i bezawaryjność, ale także dodatkowe opcje, dzięki którym auto staje się elementem naszego życia.

Czytaj więcej
12-12-2019 12:00

Samochody używane z salonu Seat – pewny zakup

Zakup dobrego samochodu z drugiej ręki to nie lada wysiłek. Zazwyczaj wszystko wygląda bardzo obiecująco na etapie przeglądania ofert w Internecie. Jednak, gdy zaczyna się weryfikować treść ogłoszeń ze stanem faktycznym, bywa bardzo różnie.

Czytaj więcej
04-11-2019 14:00

Nowy SEAT Tarraco – perfekcyjny do jazdy po mieście i w dalekie podróże

Marzysz o samochodzie, który nie będzie Cię w żaden sposób ograniczał? Chciałbyś mieć auto, w którym zmieści się siedem osób, będzie miało duży bagażnik, napęd na cztery koła a jednocześnie będzie praktyczne i nowoczesne? Taki właśnie jest nowy SEAT Tarraco​.

Czytaj więcej
03-10-2019 12:00

Jak prawidłowo przygotować auto do dłuższej podróży

Zarówno lato, jak i okres świąteczny to idealne okazje na wybranie się w dłuższą podróż. Część z nas odwiedza znajomych lub krewnych, inni zaś preferują wyjazdy stricte wypoczynkowe.

Czytaj więcej
Strona z 1