Poradnik

14-12-2020 13:51

SEAT Service Mobility - wsparcie gdy najbardziej tego potrzebujesz

Zdarzenia losowe mogą mieć miejsce w dowolnym czasie i lokalizacji. Jeśli awaria przydarzy Ci się w pobliżu domu, jej naprawienie jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku, gdy auto odmówi posłuszeństwa w trasie.

Czytaj więcej
17-11-2020 12:40

Holowanie samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Co trzeba wiedzieć?

Można czy w końcu nie można holować samochodu z automatyczną skrzynią biegów? To odwieczny spór wielu kierowców. Warto go wreszcie zakończyć i dlatego wyjaśniamy wszystko, co o holowaniu „automatów” wiedzieć trzeba

Czytaj więcej
23-11-2020 15:56

Nowy SEAT Ateca - co kryje w sobie

Nowy Seat Ateca to samochód, wobec którego trudno pozostać obojętnym. Zarówno, widząc go w trasie, jak również oglądając multimedialne prezentacje czy czytając opis oferty, zachwycisz się możliwościami, jakie ten model stwarza dla użytkowników.

Czytaj więcej
25-10-2020 14:54

Dziecko bezpieczne jak w Seacie

Salony Seata oferują szereg ciekawych akcesoriów dla najmłodszych pasażerów. Akcesoria tego typu mają zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podróży. Przyjrzymy się, co mają do zaoferowania sprzedawcy w salonach Seata.

Czytaj więcej
19-09-2020 15:20

Twoja flota z SEAT-em

Nowoczesne firmy wychodzą z ofertą współpracy do przedsiębiorstw z innych miast, a nawet krajów. Zarówno kontakty pomiędzy nimi, jak i wymiana towarów czy usług wymagają dysponowania flotą pojazdów.

Czytaj więcej