ŚWITOŃ-PACZKOWSKI LUBIN

O nas

Świtoń-Paczkowski Auto Group jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która działa nieprzerwanie na rynku Dolnego Śląska od 1993 roku.

Od samego początku naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości – od etapu prezentacji oferty, poprzez sprzedaż i obsługę posprzedażną samochodu. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001.

Nasi pracownicy to zespół specjalistów, dla których motoryzacja jest pasją. Nasi doradcy handlowi posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dbałości o indywidualne potrzeby każdego z Klientów.

Oprócz sprzedaży samochodów oferujemy również pomoc w finansowaniu zakupu, ubezpieczenie, sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów i doposażenia. W naszym salonie SEAT-a mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość i terminowość realizacji usług.

Mimo wyjątkowej sytuacji pracownicy naszego salonu są do Waszej dyspozycji jeszcze bardziej, niż dotychczas. Oferta naszego salonu jest dostępna online, a nasi konsultanci są gotowi na to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania telefonicznie, starając się tym samym ograniczyć kontakt bezpośredni do niezbędnego minimum. Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

ŚWITOŃ-PACZKOWSKI LUBIN

Lokalizacja salonu

Zapraszamy do salonu i serwisu SEAT Świtoń-Paczkowski w Lubinie wszystkich mieszkańców Legnicy, Polkowic, Głogowa, Jawora, Złotoryi, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca, Wołowa, Lubania czy też Bogatyni.

M. Skłodowskiej-Curie 97d
59-301 Lubin
tel. 76 75 92 600 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszelkie pytania, zaproponujemy najlepsze rozwiązania oraz zachęcimy Państwa do odbycia jazdy próbnej jednym z szerokiej gamy SEAT-ów. 

ŚWITOŃ-PACZKOWSKI LUBIN

Nasza oferta

  • Sprzedaż samochodów osobowych marki Seat
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kompleksowa obsługa kredytowa, leasingowa i ubezpieczeniowa
  • Profesjonalna obsługa w serwisie 
  • Atrakcyjny program sprzedaży dla firm   
  • Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych
  • Przeglądy diagnostyczne
  • Kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze
  • Pomoc drogowa Assistance 24h