Promocje ASO SEAT-a

21-07-2020 14:40

Na stronach autoryzowanych serwisów Seata warto bywać nie tylko, gdy chcemy kupić nowy samochód. Promocje organizowane są bowiem nie tylko na zakup aut, ale i na ich serwisowanie. Oszczędzać możemy więc nie tylko w momencie zakupu auta, ale i przez okres całej jego eksploatacji.

Promocje serwisowe organizowane są przez cały rok i zawsze dostosowane są do potrzeb aktualnej pory roku. Niekiedy jednak oferowane są specjalne stawki na usługi serwisowe, które po pewnym przebiegu trzeba wykonać we wszystkich autach. Warto wykorzystać taką ofertę i np. wymianę rozrządu wykonać nawet nieco wcześniej niż planowaliśmy, ale za to z dużą zniżką.

Jakie promocje serwisowe czekają na kierowców Seatów teraz?

Autoryzowane serwisy Seata na bieżąco informują o organizowanych promocjach serwisowych na swych stronach w stosownej zakładce. Warto dodać ją w przeglądarce do ulubionych by móc sprawdzać aktualną ofertę i taniej dbać o swój samochód.

W tej chwili z uwagi na rozpoczynające się lato ASO Seat zaprasza na sprawdzenie klimatyzacji. Co może zwierać usługa serwisowa kosztująca jedynie 129 zł? Sprawdzenie nie oznacza jedynie tego, że mechanik oceni jedynie stan klimatyzacji auta, ale dokona również dezynfekcji całego układu. Warto pamiętać, że gromadzą się w nim różne drobnoustroje, które mogą powodować szereg chorób. Warto teraz ich się pozbyć biorąc dodatkowo pod uwagę atrakcyjną cenę.

Wymiana oleju i przegląd wakacyjny w jednym

Przed wyjazdem na wakacje warto skorzystać z oferowanych przez autoryzowane serwisy Seata akcji sprawdzania aut wraz z wymianą oleju. W trakcie takiego specjalnego wakacyjnego przeglądu sprawdzane są aż 32 elementy pojazdu. Mimo to usługa wraz z materiałami, czyli olejem, kosztuje kilkaset złotych.

Jeśli dawno nie sprawdzaliśmy stanu układu hamulcowego, to właśnie teraz jest na to najlepszy moment. Mechanicy sprawdzą cały układ hamulcowy i zainstalują nowe oryginalne klocki hamulcowe! Jeśli okaże się, że i tarcze hamulcowe nie są w najlepszym stanie, warto zdecydować się i na ich wymianę. Jak mało który element tarcze wraz z klockami odpowiadają w największym stopniu za bezpieczeństwo na drodze.

Czas na rozrząd, czas na zniżki

Dość dużym kosztem eksploatacyjnym, ale niestety czekającym każdy samochód, jest wymiana rozrządu. Teraz ASO Seata oferują ją w cenie 1449 zł. To jednak nie koniec. W ramach promocji sprawdzony zostanie cały samochód, a dodatkowo wymieniony zostanie płyn chłodniczy.

Zdecydowanie tańsza jest wymiana wycieraczek. Jeśli piszczą lub niedostatecznie zbierają wodę z szyb, warto je wymienić właśnie teraz już za 199 zł bo dzięki temu bez żadnej dopłaty mechanicy dokonają przeglądu auta przed wakacyjnym wyjazdem. Dzięki temu zyskamy nie tylko nowe wycieraczki, ale i pewność, że auto nie zawiedzie nas na trasie daleko od domu.

Podobny pakiet serwisowy zbudowano w ASO Seat także na wymianę akumulatora. Już za 249 zł otrzymamy zupełnie nową baterię wraz z przeglądem samochodu.

Ceny oryginalnych części na dużą piątkę z plusem!

Podczas wizyty w zakładce dotyczącej serwisu Seata warto zwrócić uwagę także na specjalne programy serwisowe. Wyjątkowo ciekawie prezentuje się „Program 5+” Dedykowany jest on właścicielom Seatów, które właśnie kończą pięć lat i kończy się im okres obowiązywania gwarancji. Dzięki niemu będziemy mogli nadal korzystać z autoryzowanych serwisów Seata na atrakcyjnych warunkach. Program przewiduje bowiem atrakcyjne zniżki na oryginalne części oraz usługi związane z ich wymianą. Im auto starsze, tym rabaty wyższe. Dla Seatów, które skończyły już osiem lat, oferowane są nawet 30-procentowe zniżki! Na wizytę w autoryzowanym serwisie Seata umówić się można za pośrednictwem strony internetowej ASO Seata lub telefonicznie.