SEAT z salonu dostępny od ręki - propozycja dla niecierpliwych

22-07-2020 12:27

Chcesz kupić nowy samochód, ale wizja wielotygodniowego oczekiwania na model, który jest jeszcze na taśmie produkcyjnej Cię przeraża? W salonie Seata Świtoń-Paczkowski znajdują się nie tylko modele na zamówienie, ale też inne, dostępne od ręki. Wśród nich są pojazdy nowe i używane, a także roczne, pochodzące z wyprzedaży rocznika. Zobacz, co na Ciebie czeka.

Dzisiaj dylematem kupującego nie jest już tylko, czy kupić auto nowe czy używane. Wśród pojazdów dostępne są też wersje z niewielkim przebiegiem, które choć pochodzą z drugiej ręki nadal są objęte gwarancją producenta. Inną opcją są zakupy pojazdów pochodzących z wyprzedaży rocznika. Co je łączy? To, że są dostępne od ręki w salonie Seata.

Oferta salonu Seata

W salonie Seat Świtoń-Paczkowski znajdują się markowe samochody dostępne od ręki. To różne modele, wersje oraz standardy wyposażenia, wśród których z łatwością można znaleźć ten jedyny. Jeżeli masz pewne założenia, co do klasy samochodu, jego wyglądu, koloru czy ceny, możesz skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki na stronie internetowej. Możesz też przedstawić swoje oczekiwania sprzedawcy w salonie, który przygotuje ofertę skrojoną dla Ciebie.

Salon Seata ma w sprzedaży modele:

* Leon z serii Sportstourer Xcellence,

* Ibiza ze skrzynią manualną o mocy silnika 115 KM,

* Tarraco Style z asystentem parkowania,

* teca Xcellence,

* Arona Full LED.

Powyższe modele dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych. Część z nich jest fabrycznie nowa i pochodzi z bieżącego lub poprzedniego rocznika (wyprzedaż). Część to auta używane o niskim przebiegu (1700 czy 2500 kilometrów przejechanych). Sprzedawane za pośrednictwem naszego salonu zostały dokładnie sprawdzone pod względem technicznym i nie mają żadnych wad czy usterek. O ewentualnych pracach, jakie zostały przy nich wykonane informują przyszłego właściciela pracownicy salonu Seata.

Zalety aut dostępnych od ręki

Rozumiemy, że chcąc zrealizować marzenie o zakupie nowego samochodu kierujesz się własnymi kryteriami. Na pewno wizualizujesz sobie wygląd auta, jego wyposażenie, wyobrażasz sobie, jak wciskasz pedał gazu na autostradzie, a pod sklepem pakujesz torby z zakupami do obszernego bagażnika. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki i nie zawsze oznacza konieczność pójścia na kompromisy.

Jeżeli Twoim głównym celem jest zakup nowego auta, a niekoniecznie chcesz czekać na niego tygodniami, sprawdź ofertę aut dostępnych od ręki w salonie Seata. Zakup takiego pojazdu ma wiele zalet:

* nie wymaga od Ciebie długiego oczekiwania,

* dokładnie widzisz, co kupujesz,

* możesz udać się na jazdę próbną

* możesz naocznie porównać kilka modeli, zobaczyć różnice w ich wyposażeniu i parametrach,

* jego cena może być niższa niż w przypadku auta wykonywanego na zamówienie.

Zakup samochodu z poprzedniego rocznika to nie tylko okazja do szybszego otrzymania kluczyków, ale też sporych oszczędności. Ceny najtańszych (używanych przez około rok) aut zaczynają się już od ok. 65 tys. zł. Możesz kupować je za gotówkę lub finansować zakup kredytem czy zdecydować się na leasing. Takie opcje udostępniają autoryzowane salony Seata.

Za niską kwotę możesz stać się posiadaczem Ibizy o sportowym charakterze lub komfortowego SUV-a Arona. Ich ceny bardzo często nie przekraczają 80 – 90 tysięcy złotych. Dysponując większym budżetem możesz stać się posiadaczem bogato wyposażonego pojazdu np. z serii Xcellence.

Wyprzedaż rocznika

Wyprzedaż rocznika to akcja organizowana przez salon Seata, która ma na celu sprzedaż pojazdów z poprzedniego rocznika z ofertą rabatową. To świetna okazja dla tych, którzy chcą kupić nowy samochód, ale szukają przy tym oszczędności.