Twoja flota z SEAT-em

19-09-2020 15:20

Nowoczesne firmy wychodzą z ofertą współpracy do przedsiębiorstw z innych miast, a nawet krajów. Zarówno kontakty pomiędzy nimi, jak i wymiana towarów czy usług wymagają dysponowania flotą pojazdów, dzięki którym będzie możliwe szybkie przemieszczanie się pracowników, przewożenie dokumentacji, próbek lub udostępnianie specjalistów. Jakie korzyści niesie flota prowadzona we współpracy z SEAT-em?

Czym jest flota firmy i jakie zapewnia korzyści?

Możliwość korzystania z samochodu, który pozostaje do stałej dyspozycji, jest ważna dla każdego biznesmena. Istnieją jednak różnice pomiędzy jednoosobową działalnością gospodarczą a złożonym wielowydziałowym przedsiębiorstwem, które zatrudnia setki pracowników. Dla tych drugich dostęp do własnych samochodów często jest warunkiem sprawnego realizowania procesów produkcyjnych. To właśnie w takich firmach inwestuje się we flotę pojazdów przeznaczonych do różnych celów – od dowożenia pracowników, po szybkie dostawy surowców czy przewóz dokumentacji.

Z własnej floty korzystają też mniejsze firmy, których działalność obejmuje świadczenie usług w terenie. Są to jednostki serwisowe, doradcze, audytorzy, kontrolerzy, doradcy i wiele innych. Dla nich samochód jest narzędziem pracy i dlatego powinien być dostępny oraz całkowicie sprawny. Korzyści z dysponowania własną flotą jest wiele, począwszy od znacznie efektywniejszego wykorzystania czasu, po niższe nakłady finansowe. Te drugie można jeszcze bardziej obniżyć, nawiązując współpracę z odpowiednim dostawcą usług serwisowych oraz części zamiennych. Do takich zalicza się SEAT. Salon firmowy tej marki dostarcza pojazdy flotowe włącznie z pakietem korzyści dla firm.

Minimalizowanie kosztów utrzymania floty z SEAT-em

Jednym z problemów, jaki niesie za sobą własna flota, jest konieczność ponoszenia wysokich kosztów jej zakupu i utrzymania. Dla młodych i małych firm stanowi to trudną do pokonania barierę. Dlatego producenci samochodów, które przedsiębiorcy wybierają do swojej floty, przygotowują też różne atrakcyjne rozwiązania. Dzięki nim jest możliwe utrzymanie pojazdów przy znacznie niższym nakładzie finansowym. Oferuje je także SEAT.

Odwiedzając salon SEAT-a, właściciel firmy może nie tylko zakupić pojazdy, ale też zawrzeć porozumienie dotyczące stałej współpracy w ramach programu Twoja Flota. Efektem przystąpienia do niego jest znaczne obniżenie wydatków na utrzymanie samochodów, co pośrednio wpływa również na obroty i dochody przedsiębiorstwa. Aby korzystać z oferty trzeba spełnić określone warunki. Jednym z nich jest posiadanie przynajmniej pięciu aut z grupy Volkswagen. Zaliczają się do niej marki takie jak Volkswagen, Audi, Skoda i Seat – zarówno osobowe, jak i dostawcze.

Jakie korzyści niesie ze sobą program Twoja Flota?

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na przystąpienie do programu Twoja Flota, otrzymuje dostęp do tańszych usług serwisowych oraz oryginalnych części zamiennych. Dodatkową korzyścią jest możliwość rozliczania kosztów napraw na wygodnych zasadach. Wśród zalet, jakie niesie za sobą udział w programie, można wymienić:

* atrakcyjne stawki flotowe poszczególnych usług,

* zniżki i rabaty na zakup części zamiennych,

* rabaty na wykonywanie pszczelnych usług,

* rozliczanie na podstawie faktur zbiorczych,

* doradztwo w kwestii kosztów utrzymania floty,

* i wiele innych.

Samochody flotowe SEAT w leasingu

Program Twoja Flota nie jest jedyną propozycją przeznaczoną dla biznesmenów, którzy dbają wysokie standardy i komfort pracowników swojej firmy. Salon Seat proponuje także usługę Full Service Leasing, która obejmuje kompleksową obsługę firmowej floty przy stałych kosztach jej utrzymania. Leasing jest korzystną opcją dla tych przedsiębiorców, którzy chcą bez ograniczeń dysponować pojazdami flotowymi, ale nie mogą sobie pozwolić lub nie chcą inwestować w ich zakup.

Odwiedzając salon SEAT-a, możesz bliżej zapoznać się z korzyściami, jakie niesie takie rozwiązanie. Poza dostępem do nowoczesnych pojazdów otrzymasz też usługi takie jak naprawy w sieci serwisowej, stałe koszty ubezpieczenia, wymiana i przechowywanie opon, wyważanie kół, dostęp do samochodów zastępczych czy personalizacja aut.