Zabierz w podróż dodatkowy bagaż - sprawdź możliwości w salonie SEAT-a

17-01-2020 13:00

Kompletność auta budują zatem nie tylko zintegrowane z pojazdem elementy, ale także dodatkowe akcesoria, takie jak​ bagażnik dachowy, relingi czy uchwyt na rowery.

SEAT – salon, w którym znajdziemy oryginalne i praktyczne rozwiązania transportowe

Świtoń-Paczkowski SEAT to salon, który oferuje tylko oryginalne, najwyższej jakości części. Dzięki czemu ich właściwa integracja, dopasowanie i montaż na samochodzie nie nastręczają problemów. Jest to bardzo ważne, aby wszelkiego rodzaju dodatkowe elementy nie uszkodziły karoserii pojazdu. Oryginalne części i akcesoria, takie jak bagażniki, relingi czy uchwyty rowerowe są gwarancją jakości i wytrzymałości, dzięki czemu przewożone rzeczy i materiały są w pełni bezpieczne.

Rodzaje i cechy akcesoriów, które znajdziesz w salonie SEAT-a

Wszystkie części wykonane są według najwyższych standardów SEAT-a, stosowanych przy produkcji samochodów​. Salon ​SEAT jest miejscem, gdzie dokładnie doradcy handlowi dopasują bagażnik, relingi, czy uchwyty rowerowe oraz pomogą w ich montażu. Wszystkie bagażniki dachowe dostępne są z elementami ułatwiającymi ich zamontowanie i przyczepność. Aerodynamiczna konstrukcja bagażników wykonana jest z aluminium. Taki bagażnik podczas jazdy nie generuje hałasu w kontakcie z powietrzem. Jest lekki, więc nie obciąża nadmiernie samochodu, a w konsekwencji nie powoduje zwiększonego spalania. Montaż bagażników i uchwytów odbywa się za pomocą relingów, które są dostępne w każdym modelu SEAT-a. Te wszystkie części i usługi oferuje właśnie dobry ​salon. SEAT udostępnia również uchwyty rowerowe na tylną klapę. Bagażnik jest stabilny, wytrzymały, nie zasłania świateł i może przewozić nawet od jednego do trzech rowerów.